RN73C1E9K76BTG
MFR.Part #
RN73C1E9K76BTG
JLCPCB Part #
C4279031
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS