RN73C1E8K25BTDF
MFR.Part #
RN73C1E8K25BTDF
JLCPCB Part #
C4136363
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS