RN73C1E5K49BTG
MFR.Part #
RN73C1E5K49BTG
JLCPCB Part #
C3999451
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS