RN73C1E51R1BTD
MFR.Part #
RN73C1E51R1BTD
JLCPCB Part #
C3938986
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS