RN73C1E51K1BTD
MFR.Part #
RN73C1E51K1BTD
JLCPCB Part #
C2081578
Description
-55℃~+155℃ 25V 51.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS