RN73C1E3K92BTG
MFR.Part #
RN73C1E3K92BTG
JLCPCB Part #
C4038920
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS