RN73C1E3K74BTG
MFR.Part #
RN73C1E3K74BTG
JLCPCB Part #
C4269457
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS