RN73C1E1K91BTDF
MFR.Part #
RN73C1E1K91BTDF
JLCPCB Part #
C4260029
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS