RN73C1E1K78BTDF
MFR.Part #
RN73C1E1K78BTDF
JLCPCB Part #
C4131846
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS