RN73C1E1K69BTDF
MFR.Part #
RN73C1E1K69BTDF
JLCPCB Part #
C3984361
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS