RN73C1E1K69BTD
MFR.Part #
RN73C1E1K69BTD
JLCPCB Part #
C2081788
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS