RN73C1E1K65BTDF
MFR.Part #
RN73C1E1K65BTDF
JLCPCB Part #
C3954295
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount