RN73C1E1K62BTD
MFR.Part #
RN73C1E1K62BTD
JLCPCB Part #
C1718210
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS