RN73C1E1K4BTD
MFR.Part #
RN73C1E1K4BTD
JLCPCB Part #
C2089903
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS