RN73C1E1K3BTG
MFR.Part #
RN73C1E1K3BTG
JLCPCB Part #
C3947315
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS