RN73C1E1K21BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1E1K21BTD
JLCPCB Part #
C2081811
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS