RN73C1E1K13BTDF
MFR.Part #
RN73C1E1K13BTDF
JLCPCB Part #
C5732955
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS