RN73C1E1K02BTG
MFR.Part #
RN73C1E1K02BTG
JLCPCB Part #
C4273285
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS