RN73C1E15K8BTDF
MFR.Part #
RN73C1E15K8BTDF
JLCPCB Part #
C4276331
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS