RLW73A3FR068TE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RLW73A3FR068TE
JLCPCB Part #
C5875044
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS