RLW73A3FR015TE
MFR.Part #
RLW73A3FR015TE
JLCPCB Part #
C6397085
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 15mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS