RLP73K1J1R0JTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RLP73K1J1R0JTD
JLCPCB Part #
C4214241
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS