RA73F2A9K76BTD
MFR.Part #
RA73F2A9K76BTD
JLCPCB Part #
C4179268
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS