RA73F2A768RBTD
MFR.Part #
RA73F2A768RBTD
JLCPCB Part #
C3920578
Description
-55℃~+155℃ 1W 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS