RA73F2A732RBTD
MFR.Part #
RA73F2A732RBTD
JLCPCB Part #
C4157461
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS