RA73F2A6K65BTD
MFR.Part #
RA73F2A6K65BTD
JLCPCB Part #
C3917520
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS