RA73F2A665RBTDF
MFR.Part #
RA73F2A665RBTDF
JLCPCB Part #
C4015888
Description
-55℃~+155℃ 1W 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS