RA73F2A5K76BTDF
MFR.Part #
RA73F2A5K76BTDF
JLCPCB Part #
C5856240
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS