RA73F2A5K62BTDF
MFR.Part #
RA73F2A5K62BTDF
JLCPCB Part #
C7037776
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS