RA73F2A5K36BTD
MFR.Part #
RA73F2A5K36BTD
JLCPCB Part #
C4112040
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS