RA73F2A5K23BTDF
MFR.Part #
RA73F2A5K23BTDF
JLCPCB Part #
C3988925
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS