RA73F2A5K11BTD
MFR.Part #
RA73F2A5K11BTD
JLCPCB Part #
C4207309
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS