RA73F2A59RBTD
MFR.Part #
RA73F2A59RBTD
JLCPCB Part #
C4164302
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS