RA73F2A4K99BTDF
MFR.Part #
RA73F2A4K99BTDF
JLCPCB Part #
C4232379
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS