RA73F2A432RBTDF
MFR.Part #
RA73F2A432RBTDF
JLCPCB Part #
C3966322
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS