RA73F2A3K92BTDF
MFR.Part #
RA73F2A3K92BTDF
JLCPCB Part #
C4119757
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS