RA73F2A3K65BTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F2A3K65BTDF
JLCPCB Part #
C6960552
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS