RA73F2A3K01BTD
MFR.Part #
RA73F2A3K01BTD
JLCPCB Part #
C3914124
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS