RA73F2A21KBTDF
MFR.Part #
RA73F2A21KBTDF
JLCPCB Part #
C5856213
Description
-55℃~+155℃ 1W 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS