RA73F2A210RBTD
MFR.Part #
RA73F2A210RBTD
JLCPCB Part #
C4275115
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 210Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS