RA73F2A1K74BTDF
MFR.Part #
RA73F2A1K74BTDF
JLCPCB Part #
C6164451
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS