RA73F2A1K62BTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F2A1K62BTDF
JLCPCB Part #
C6960544
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS