RA73F2A1K62BTD
MFR.Part #
RA73F2A1K62BTD
JLCPCB Part #
C4261991
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.62kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS