RA73F2A1K37BTD
MFR.Part #
RA73F2A1K37BTD
JLCPCB Part #
C3958784
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.37kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS