RA73F2A1K27BTDF
MFR.Part #
RA73F2A1K27BTDF
JLCPCB Part #
C6373881
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS