RA73F2A1K24BTD
MFR.Part #
RA73F2A1K24BTD
JLCPCB Part #
C4240652
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS