RA73F2A133RBTDF
MFR.Part #
RA73F2A133RBTDF
JLCPCB Part #
C4142121
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS