RA73F2A124RBTDF
MFR.Part #
RA73F2A124RBTDF
JLCPCB Part #
C4195361
Package
0805
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 124Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS