RA73F1J8K87BTD
MFR.Part #
RA73F1J8K87BTD
JLCPCB Part #
C3977445
Package
0603
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS