RA73F1J8K25BTD
MFR.Part #
RA73F1J8K25BTD
JLCPCB Part #
C3979370
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS